Hakkimizda

Free assessment

Free Eligibility Assessment

Uygun Fiyatlı Göçmenlik Avukatları, Londra

Göçle ilgili sorunuzla ilgili olarak Londra’da uygun fiyatlı göçmenlik avukatları mı arıyorsunuz? Master Legal Services olarak, İngiltere’deki ve dışındaki bireylere olduğu kadar işletmelere de kapsamlı göçmenlik hizmetleri sunan Londra’daki en iyi göçmenlik avukatlarıyız .

Vize başvurusu için yardıma mı ihtiyacınız var? Hiç sorun değil, biz de bu konuda yardımcı olabiliriz. Londra’da bulunan Şehir merkezli bir göçmenlik kanunu firması olarak biz, Göçmenlik Hizmetleri Komiseri Ofisi (‘OISC’) tarafından yetkilendirildik ve denetlendik. Londra’daki uygun fiyatlı göçmen avukatlarından oluşan uzman ekibimizin ihtiyaçlarınızı her zaman önceliklendireceğine ve kendi durumunuz için en iyi tavsiyeyi vereceğine güvenebilirsiniz .

Daha fazla bilgi için, 020 8935 5205 numaralı telefondan veya 07710987064’teki Whatsapp aracılığıyla bir uzmanla konuşmak için ofisimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İngiltere Göçmenlik Avukatları – Kuzey, Merkez, Batı, Doğu Londra

İngiltere vizesi ve göçünün tüm yönleri ve İngiliz Vatandaşlığı için nasıl başvurulacağı konusunda deneyimli önerilerde bulunuyoruz . Hizmetlerimiz hem ticari hem de kişisel göç içindir ve hem İngiltere’de hem de yurtdışında bulunanlar için geçerlidir. Aşağıda neyi ele aldığımızın detayları yer almaktadır.

İş Göçmenlik Hizmetlerimiz

Girişimciyseniz, paranızı Birleşik Krallık’taki iş gelişimine yatırmaya hazırsanız, bunu yapmanın olası yolları hakkında tam bilgi almak için göçmenlik uzmanlarımıza danışın. Bizim Tier 1 Girişimci vize avukatları Londra yardımcı olmak için buradayız.

Seviye Lisansüstü Girişimci rotası, geliştirmek istedikleri mükemmel bir iş fikrinin olduğu ve bu fikri İngiltere’de uygulamaya koyduğu mezunlar içindir. Yüksek Öğretim Kurumları (HEI), İngiltere’den mezun olanları, gerçek ve güvenilir bir iş fikri olarak kabul eder. Göçmen avukatlarımız bu konuda yardımcı olabilirler. Bizim Tier 1 vizesi avukatları Londra  yardımcı olmak için buradayız.

Uzmanlarımızın yardımı ile, yatırımcı vizesinin avantajlarını ve bu vize kategorisine başvurmak için neyin gerekli olduğunu değerlendirin.

Bilim, mühendislik, sanat veya dijital teknolojilerde özel, yetenekli bir insan mısınız ve İngiltere’ye mi geçmek istiyorsunuz? Şansınızı değerlendirebilir ve uygun olup olmadığınızı belirleyebiliriz. Bizim Tier 1 vizesi avukatları Londra  yardımcı olmak için buradayız.

Master Legal Services olarak, bir müşterinin bir iş teklifi ve Sponsorluk Belgesi varsa, Kademe 2 vizesine başvurma konusunda geniş deneyime sahibiz. Bizim Tier 2 vize avukatları Londra  yardımcı olmak için buradayız.

Uluslararası bir şirkette çalışıyorsunuz ve sizi yurtdışı operasyonlarından İngiltere alt bölümlerine taşımak istiyorlar. Master Legal Services olarak, size gerekli evraklar ve vize başvurularında yardımcı olacak engin bir deneyime sahibiz. Başvurunuzun ilgili yardım için,  bizim Birleşik Krallık Göçmenlik Avukatları Londra yardımcı olmak için buradayız.

Bir işveren iseniz ve AEA vatandaşı olmayan veya İsviçre vatandaşı olan birini işe almak istiyorsanız, sponsor lisans başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun ilgili yardım için,  bizim Birleşik Krallık Göçmenlik Avukatları Londra yardımcı olmak için buradayız.

Uzmanlarımız vize başvurusu sürecine eşlik edeceklerse, yeni bir iş kurmuş ya da İngiltere’de var olan bir Türk işadamının gereksinimlerini karşılarsanız. Başvurunuzun ilgili yardım için,  bizim Birleşik Krallık Göçmenlik Avukatları Londra yardımcı olmak için buradayız.

İngiltere’de bir şirketin bir şubesini veya yan kuruluşunu kurmak için bir denizaşırı şirket tarafından görevlendiriliyorsanız, bu vize kategorisi için başvuruda size yardımcı olmak için Master Legal Services’deki uzmanlarımızdan bilgi isteyin.

Siz AB üyesi olmayan bir vatandaşsınız ve İngiltere’de okumak istiyorsanız, ama neyle başlayacağınızdan emin değil misiniz? Londra’daki Tier 4 Avukatlar ekibimiz  ve Master Legal Services’deki profesyonel göçmenlik uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar.

  • Tier 5 (Geçici İşçi)

Sponsorluk referans numaranız ve 945 sterlinlik bir tasarruf belgeniz varsa, Tier 5 (Geçici İşçi – Uluslararası Sözleşme) vizesi için başvurabilirsiniz – bu, kendinize destek verebileceğinizi kanıtlamak içindir ve bunu banka hesabınızda 90 Başvurmadan önceki günler. Başvurunuzun ilgili yardım için,  bizim Birleşik Krallık Göçmenlik Avukatları Londra yardımcı olmak için buradayız.

Eğer Birleşik Krallık dışından başvuru yapan ve Birleşik Krallık’ta çalışmayı planlayan bir İngiliz vatandaşıysanız, Birleşik Krallık Ancestry vizesi için uygunluk kriterlerini karşılayıp karşılamadığınızı kontrol ediniz. Başvurunuzun ilgili yardım için,  bizim Birleşik Krallık Göçmenlik Avukatları Londra yardımcı olmak için buradayız.

Kişisel Göçmenlik Hizmetlerimiz

Ziyaret vizesi, Birleşik Krallık’ı ev yapmayı planlamamış bireylere verilir. Bu kişiler belirli izin verilen etkinlikleri yapmak için kısa bir süre için İngiltere’yi ziyaret etmelidir. Vize şartlarını yerine getirmek için ziyaretçi yönlendirir. Bu vize türüne ihtiyacınız varsa, İngiltere Göçmenlik Avukatlarımız Londra size yardım etmek için buradalar.

Birleşik Krallık’taki mevcut Göçmenlik kuralları, evlenmemiş bir ortağın, Birleşik Krallık’ta ikamet eden ve ‘Birleşik Krallık’ta yerleşik’ bir kişiyle ilişki içinde olmaları temelinde Birleşik Krallık’a girmesine veya kalmasına izin verir. Kurallar, evli ya da sivil bir ortaklığa sahip olmayan kişilerin, belirli şartlar yerine getirildiği takdirde, Birleşik Krallık’ta yerleşik bir ortağa katılmasına izin vermektedir. Bizim UK Vatandaşlık Avukatlar Londrayardımcı olmak için buradayız.

Nişanlısına (e) İngiltere’de katılmak isteyen bir AEA vatandaşı değil misiniz? 
Nişanlısı vizesi için başvuruda bulunabilmeniz için eşinizin Birleşik Krallık’ta yerleşik bir statüye sahip olması gerekir; bu, kişinin göçmenlik kısıtlamaları olmadan Birleşik Krallık’ta yerleşik bir vatandaş olduğu anlamına gelir. Nişanlısı (e) Vize genellikle Önerilen Sivil Ortak Vize olarak adlandırılmaktadır. Bizim UK Vatandaşlık Avukatlar Londra Bu vize türü gerekiyorsa yardımcı olabilir.

On yıl boyunca yasal olarak İngiltere’de bulunduysanız, razı olmak için başvurabilirsiniz. Yerleşme – Süresiz Kalma olarak da bilinir, zaman kısıtlaması olmadan Birleşik Krallık’ta kalabileceğiniz anlamına gelir. Bizim UK Vatandaşlık Göçmenlik Avukatları Londra Bu vize türü gerekiyorsa yardımcı olabilir.

Yerleşik statüye sahip Birleşik Krallık’ta yaşayan bir İngiltere vatandaşı değilseniz, İngiliz vatandaşı olmak için başvuruda bulunmayı düşünüyor olabilirsiniz. İngiliz vatandaşlığını elde etme süreci “ Vatandaşlığa” olarak bilinir . Bizim UK Vatandaşlık Avukatlar Londra Bu vize türü gerekiyorsa yardımcı olabilir.

Brexit & AB Göçmenlik Avukatımız London Services

Brexit, İngiltere ve Avrupa’daki herkesin sosyal ve politik yaşamına yaklaşmakta ve etkilemektedir. Brexit’in Ardından İngiltere’deki AB Vatandaşları Hakları da büyük ölçüde etkilenecek. İngiltere’de yaşayan AÇA vatandaşlarının resmi statülerini belirlemek ve yerleşik veya önceden oturmuş statü için başvurmaları gerekecektir. Yerleşik statüsü 31 Aralık 2020’ye kadar Birleşik Krallık’ta 5 yıl kesintisiz ikamet etmeyi tamamlamış olan AB vatandaşlarına verilecektir. AÇA Aile İzinleri, AÇA Daimi İkamet Kartları, AÇA Kayıt Sertifikalarıhakkında tavsiye ve destek almak için Master Hukuk Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz .

Aşağıdaki her servis hakkında okumaya devam edin;

AEA ülkesinin aile üyesi ya da genişletilmiş aile üyesiyseniz ve AEA vatandaşının Birleşik Krallık’ta ‘Antlaşma haklarını’ kullanması veya Birleşik Krallık’ta ‘Antlaşma haklarını’ kullanması için gelmeniz durumunda, bu giriş izni vizesi . Bizim Brexit Avukatlar LondraEğer uygulama ile biraz yardım gerekiyorsa yardımcı olabilir.

AÇA üyesi olmayan ulusal aile üyelerine ve AEA vatandaşının genişletilmiş aile üyelerine, anlaşma haklarını kullanan Birleşik Krallık’ta bir ikamet kartı verilir. Aile, AÇA ulusal ilişkilerini kanıtlamak zorunda kalacak ve ayrıca AÇA vatandaşının çalışma, serbest meslek sahibi olma, çalışma ya da kendi kendine yeterli olma yoluyla anlaşma haklarını kullandığını kanıtlamalıdır. Bizim Brexit Avukatlar Londra Eğer uygulama ile biraz yardım gerekiyorsa yardımcı olabilir.

  • Kayıt belgesi

Birleşik Krallık’ta bulunan ve işçi, öğrenci, serbest meslek sahibi veya kendi kendine yeten olarak antlaşma haklarını kullanan bir AÇA vatandaşına bir tescil belgesi verilir. AÇA vatandaşı, bir Kayıt sertifikası başvurusunda bulunmadan önce en az 3 ay boyunca antlaşma haklarını kullanıyor olmalıdır. Bizim AB Göçmenlik Avukatları Londra Eğer uygulama ile biraz yardım gerekiyorsa yardımcı olabilir

Kalıcı ikamet kartları, AÇA ve AÇA düzenlemelerine uygun olarak, en az 5 yıl boyunca Birleşik Krallık’ta ikamet eden AÇA olmayan vatandaşlara verilir. Bir AÇA vatandaşı olarak, Birleşik Krallık’ta ikamet eden 5 yıl boyunca ‘Antlaşma haklarını’ kullandığınızı kanıtlamalısınız. Bizim AB Göçmenlik Avukatları Londra Eğer uygulama ile biraz yardım gerekiyorsa yardımcı olabilir

Eğer bir AB vatandaşıysanız, siz ve aileniz Mart 2019’dan itibaren AB’de Uzlaşma Programına başvurabileceksiniz. Bu, 30 Haziran 2021’den sonra Birleşik Krallık’ta yaşamaya devam etmenize izin verecektir. Başvurunuz başarılı olursa, Yerleşik veya yerleşmiş statüsü verildi. Bizim AEA Göçmenlik Avukatları Londra Eğer uygulama ile biraz yardım gerekiyorsa yardımcı olabilir

İngiltere Göçmenlik Avukatları Yorumlar

Her müşteriye özel bir yaklaşım ve istisnai hizmet standartları sunuyoruz.

Odak noktamız müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmak ve göç sürecini müşteriler için kolay ve uygun maliyetli yapmak. Sonuç olarak, müşterilerimizden büyük geri dönüşler aldık ve en önemlisi büyük sonuçlar!

Mükemmel kalite standartları ile Londra’daki İngiltere vizesi ve göçmenlik hizmetleri için en rekabetçi ücretlerden birini sunuyoruz.

Neden Master Legal Services, Londra’nın En İyi Göçmenlik Avukatlarından Biridir

Master Legal Services Ltd, İngiltere’deki en iyi göçmenlik avukatlarından biri tarafından kurulan Şehir merkezli bir Göçmenlik Bürosu’dur. Çok deneyimli bir göçmenlik avukatı olan Alena Siankevich. Avrupa Hukuku lisans derecesini ve Uluslararası Adalet Hukuku Yüksek Lisans derecesini tamamladıktan sonra, Bayan Siankevich, İngiltere Göçmenlik ve Vatandaşlık yasası konusunda uzmanlaşmıştır.

Bayan Siankevich, BMMYK’daki Birleşmiş Milletler için ve bir dizi Şehir merkezli Hukuk firması ile çalıştı. Göçmenlik alanındaki deneyimi ve mükemmel itibarı, yüksek net değerli yatırımcı ve girişimcilerden, uluslararası şirketlerden Avrupa vatandaşlarına, uluslararası öğrencilere ve ailelere kadar küresel çapta geniş bir müşteri yelpazesi için harekete geçmesini sağlamıştır.

Müvekkillerine istisnai göçmenlik hizmetleri sunmak için uygun fiyatlarla Master Hukuk Hizmetleri kurulmuştur. Başvuru ve belge kontrolünde titiz bir yaklaşım sergiliyor ve ekibinin İngiltere göç kurallarındaki değişikliklerle sürekli olarak güncellenmesini sağlıyor.

Geniş tecrübesinin bir sonucu olarak, Bayan Siankevich, herhangi bir müşteri için ne kadar stresli ve zaman alan uygulamaların olabileceği konusunda büyük bir içgörü ve anlayış geliştirmiştir. Bu sebeple, müşterilere yönelik zorlukları azaltmaya çalışarak zaman etkili prosedürleri kullanarak ve müşterilerin programlarına odaklanan alternatif çevrimiçi danışmanlık çözümleri sunmaktadır.

Ucuz Göçmenlik Avukatları Londra

Master Legal Services, Kuzey, Batı, Orta, Güney ve Doğu Londra’nın yanı sıra Birmingham ve Manchester gibi Birleşik Krallık’taki tüm konumlara hitap etmektedir.

Master Legal Services,  Londra’daki uygun fiyatlı göçmenlik avukatlarıdır . Her türlü vize başvurusu için geniş bir deneyime sahibiz. Hizmetlerimizi uygun fiyatla karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz. Özel ekibimiz, İngiltere ve yurtdışındaki her kesimden başvuranların mükemmel danışmanlık ve göçmenlik hizmetleri sağlayarak vizelerini almalarına yardımcı olmuştur.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Master Legal Services’de, bir uzman danışman özel durumunuzu değerlendirecek ve sizin için doğru başvuruda size yardımcı olacaktır. Çok önemlisi, size başarılı bir başvuru sunabilmek için yeterli belgesel kanıtın bir listesini sunacağız.

Ucuz göçmenlik avukatları Londra olarak ihtiyaçlarınızı her zaman ön planda tutacağımızdan ve özel durumunuz için en iyi önerileri sağlayacağımıza güvenebilirsiniz.

Bugün bir uzmanla konuşmak için ofisimizle iletişime geçin:

T: 020 8935 5205

M: 07710987064

E:  as@master-legal-services.com

İngiltere Göçmenlik Avukatlarının Ücretleri

Londra’daki en iyi göçmenlik avukatlarından biri olarak, danışma ücretimiz şu anda 65 – 125 GBP arasındadır. Ancak, daha sonra göçmenlik konunuza devam ederseniz, danışma ücretini toplam maliyetlerimizden düşeriz.